fbpx

Etichetă vedete

Andreea Marin – O nu!

Oare cum arata o vaca gestanta?
Andreea Marin Banica, Mama Surprizelor, ne-a facut o surpriza in Tango!  😯 Bine ca nu era complet goala!

Sincer incep sa ma ingrijorez! Tot mai multe vedete cu burtile la gura vor sa pozeze goale! Oare idealul de frumusete feminina o sa fie alterat? 🙄
Gravidelor, va iubim si asa, dar nu mai pozati in reviste! Va rog! 😉

Citește mai departeAndreea Marin – O nu!

Top cuvinte cautate in Romania

1. sentimente ro
2. www porno ro
3. sex
4. worldsex
5. simpatie ro
6. www cancan ro
7. libertatea
8. porno
9. cancan
10. xxx
11. google
12. mancaruri pt bebelusi
13. interpretare vise
14. filme porno
15. miniclip
16. ziare ro
17. yahoo
18. ziare
19. vand teren oradea sinmartin
20. revista vip
21. vedete porno
22. porno ro
23. queen versuri
24. dormitoare
25. autism
26. p
27. loto
28. jurnalul national
29. videomix ro
30. www 89 com
31. jocuri
32. europarlamentare brasov
33. cjmures
34. hotswingers ro
35. referate
36. gardianul
37. youtube

Citește mai departeTop cuvinte cautate in Romania

Vedete cu bloguri

In ultimul timp, tot am mai pus aici linkuri catre vedete (sau pseudo-vedete) care au bloguri. Azi mai pun cateva:

Dana Rogoz – www.danarogoz.ro
Oana Cuzino – www.oanacuzino.ro
Tudor Chirila – www.tudorchirila.blogspot.com
Mihai Morar – morar.hotnews.ro
Cristian Chivu – www.cristianchivu.ro/blog
Florin Grozea (HiQ) – www.hiq.ro/blog/florin/
Mihai Sturzu (HiQ) – www.mihaisturzu.ro/blog
Alessandra Stoicescu – alessandrastoicescu.blogspot.com
Vali Barbulescu – valibarbulescu.blogspot.com
Andreea Banica

Pe Nastase si Geoana nu ii pun, cred ca stie toata lumea de ei.

Citește mai departeVedete cu bloguri